×
بهترین مارک پرایمر صورت برای پوست چرب و جوشدار
نویسنده : آیدین فتحی

1654949809839

1654949809839
اگر شما هم چزء افرادی هستید که پوست چربی دارند، احتمالا شما هم در انتخاب کرم ها و محصولات آرایشی که روی پوست تان ماندگار باشند و باعث ایجاد جوش نشوند با مشکل روبرو هستید. معمولا ماندگاری آرایش در تمام طول روز به خصوص در گرمای هوا برای افرادی که پوست چرب دارند، کار ساده ای نیست. احتمالا بارها شاهد پاک کشدن یا ماسیدن کرم پودر و آرایش بر روی صورت تان بوده اید. راه حل این مشکل استفاده از بهترین مدل های پرایمر صورت برای پوست چرب است.پرایمر در واقع یک محصول آرایشی است که برای زیرسازی آرایش استفاده می شود و با از بین بردن ترشحات چربی و بستن منافذ پوست ماندگاری آرایش را بر روی پوست افزایش می دهند. علاوه بر این، این محصولات چین و چروک پوست و جای جوش ها را نیز می پوشاند.
بهترین مارک پرایمر صورت برای پوست چرب و جوشدار

توصیه می شود در همه انواع پوست برای آرایش بهتر است از پرایمر برای زیرسازی آرایش خود استفاده کنند اما این موضوع برای افراد دارای پوست چرب، به علت ترشح چربی و وجود منافذ و آکنه اهمیت ویژه ای دارد. از سوی دیگر در صورت انتخاب یک پرایر نامناسب در این افراد ممکن است باعث بدتر شدن مشکلات پوستی و ایجاد جوش های بیشتر شود.

ترکیبات پرایمر مناسب پوست چرب
استفاده از ترکیبات غیر جوش زا، سالیسیلیک اسید، BHA ها (بوتالدهید هیدروکسی تولوئن ها) و بر پایه سیلیکون باشند. پرایمرهایی که بر پایه سیلیکون هستند غلظت بیشتری دارند و در نتیجه به صاف نشان دادن هر گونه آکنه اسکار یا منفذ بزرگ کمک می کنند. از طرفی دیگر با درست کردن لایه ای محافظ بر روی پوست، از ایجاد جوش جلوگیری می کنند. علاوه بر این، سالیسیلیک اسید هرگونه چربی اضافه پوست را می گیرد و درخشش ناخواسته پوست را هم به کمترین حالت تبدیل می کند.

معیارهای انتخاب بهترین پرایمر صورت برای پوست چرب
میزان رضایت خریداران
کیفیت و ماندگاری محصول
میزان سازگاری با پوست
ارزش خرید نسبت به قیمت

پرایمر صورت ژنو بایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط
پرایمر-صورت-ژنو-بایوتیک-مناسب-پوست-چرب-و-مختلطGenerator-facial-primer-biotic-suitable-for-oily-and-combination-skin
بهترین پرایمر صورت ژنو بایوتیک مناسب پوست چرب و مختلطپرایمر صورت ژنو بایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط
یکی از لوازم آرایش ضروری برای داشتن آرایشی بی نقص و یکدست استفاده از پرایمر یا زیر ساز است. پرایمر آرایشی هم پوست صورت شما را تازه و شفاف می‌کند و هم موجب می‌شود تا لوازم آرایشی بهتر بر روی پوست بشیند. در صورت استفاده از پرایمر، دیگر نیازی به استفاده از کرم پودرهای با قدرت پوشانندگی بالا دارند و در طول روز باعث بسته شدن منافذ پوست می‌گردد، نمی‌باشد.
پرایمر آرایش مناسب پوست چرب و مختلط ژنو بایوتیک یک زیرساز مناسب برای پوست‌های چرب و مختلط می‌باشد. این محصول باعث حفظ یکدستی پوست و افزایش دوام آرایش بر روی پوست می‌شود و هچنین عوارض ناشی از مواد آرایشی برای پوست‌های چرب را کاهش می‌دهد.
این محصول یکی از بهترین پرایمر صورت برای پوست چرب است که با جذب چربی اضافه پوست، جلوه‌ای مات و زیبا به آرایش شما می‌بخشد و به مرور زمان باعث بسته شدن منافذ باز پوست و یکدست شدن پوست صورت می‌شود. این محصول حاوی اسیدهای چربی نظیر اسید لینولئیک (اسیدهای چرب امگا ۳) است که از بروز جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.
علاوه بر این، در ترکیبات این محصول از روغن آووکادو و ویتامین E استفاده شده است که پوست صورت را آبرسانی کرده و مانع از خشک شدن و دهیدراته شدن پوست می‌شود

ویژگی های محصول
یکدست کننده پوست و آماده سازی صورت برای آرایش
افزایش ماندگاری آرایش
کوچک کننده منافذ پوست و جلوگیری از بروز آکنه و جوش
مات کننده و از بین برند براقی پوست
جذب چربی اضافی
کشور مبدأ برند: ایران

پرایمر صورت گلدن رز مدل مات
پرایمر-صورت-گلدن-رز-مدل-مات Primer-face-golden-rose-model-matte
بهترین پرایمر صورت گلدن رز مدل مات برای پوست چربپرایمر صورت گلدن رز مدل مات
پرایمر آرایش مات کننده یکی از جدیدترین محصولات آرایشی از برند محبوب گلدن رز است که برای داشتن آرایش مات و طبیعی، بهترین زیر ساز محسوب می شود. پرایمر با فرمول نرم و ابریشمی خود، پس از استفاده ظاهر روزنه های آشکار پوست را کاهش داده و چروک های ریز پوست را تعدیل می کند.
این محصول به پوست ظاهری ابریشمی، نرم و مات بخشیده و بر افزایش ماتدگاری آرایش موثر است. به کمک یک عنصر اصلی در فرمول خود با جذب چربی اضافۀ پوست، بدون ایجاد حس سنگینی، به آن ظاهری نرم، لطیف و مات می بخشد.

ویژگی های محصول
مات کننده پوست
مؤثر بر افزایش ماندگاری آرایش بر روی صورت
کاهش منافذ باز پوست
پوشش‌دهی عیوب صورت
جذب چربی پوست

پرایمر آرایش سیلیکونی مات کننده کاپرا نیو
پرایمر-آرایش-سیلیکونی-مات-کننده-کاپرا-نیو Primer-makeup-silicone-matte-capra-new
بهترین پرایمر آرایش سیلیکونی مات کننده کاپرا نیو برای پوست چربپرایمر آرایش سیلیکونی مات کننده کاپرا نیو
پرایمر‌ها با پوشش‌دهی منافذ باز و معایب پوست صورت سطحی یکنواخت و صاف را روی آن ایجاد کرده و به بهتر پخش شدن مواد آرایشی در پوست کمک زیادی می‌کنند. پرایمر آرایش سیلیکونی مات کننده کاپرا به عنوان پایه آریش صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و در افزایش ماندگاری و دوام آن تاثیر مثبتی دارد.
این محصول بافت سبکی دارد و بدون ایجاد حس سنگینی و چسبندگی روی پوست به یکنواخت شدن بافت آن کمک می‌نماید. پرایمر کاپرا موجب کاهش و محو شدن منافذ باز پوست شده و با جذب چربی اضافی آن جلوه‌ای مات به پوست می‌بخشد. پرایمر مات کننده به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و پوشش‌دهی منافذ آن در تثبیت مواد آرایشی روی پوست تاثیرگذار است.
این محصول می‌تواند برای پوست خشک نیز به عنوان یک مرطوب کننده عمل کرده و آن را برای پذیرفتن آرایش زیرسازی کند. پرایمر سیلیکونی کاپرا برای انواع پوست مناسب بوده و در کاور کردن چین و چروک‌های سطحی پوست هم موثر عمل می‌کند.

ویژگی های محصول
بدون ایجاد حس سنگینی روی پوست
حفظ رطوبت پوست
محو کننده منافذ باز پوست
جذب چربی اضافه پوست
یکنواخت کننده بافت پوست
کمک به تثبیت مواد آرایشی روی پوست
پوشش دهی منافذ پوست

پرایمر صورت گابرینی مدل PHOTO FINISH برای پوست چرب
 پرایمر-صورت-گابرینی-مدل-PHOTO-FINISHPrimer-face-gaberini-model-PHOTO-FINISH
پرایمر که زیرسازی برای آرایش است معمولا برای آماده سازی پوست و برطرف کردن عیوب آن قبل از زدن کرم‌پودر استفاده می‌شود. وظیفه اصلی پرایمر این است که پوست را برای آرایش آماده کند. اما پرایمرها انواع و کارایی های متفاوت دارند.
یکی از کارایی‌های پرایمر علاوه بر تثبیت آرایش، این است که چربی پوست را تنظیم کند. افرادی که پوست چرب دارند با پرایمر می‌توانند تا مدت زمان بیشتری آرایش را روی صورت‌شان نگه دارند و از چرب شدن و تعریق پوست پیشگیری کنند. از طرفی پرایمر منافذ پوست را می‌بندد و کمک می‌کند تا کرم پودر بهتر روی پوست بنشیند.
می‌دانید که منافذ باز پوست بدترین عارضه برای کرم پودر است و جلوه بدی به آن می‌دهد. از طرفی پرایمر کمک می‌کند تا کرم‌پودر هم بهتر روی پوست بخوابد و حتی رد برس آرایشی روی آن باقی نماند. بهتر است با استفاده از یک پرایمر خوب و باکیفیت، زیبایی و دوام آرایش‌تان را دوچندان کنید.
برند محبوب گابرینی Gabrini، پرایمری با نام فوتو فینیش PHoto Finish را تولید کرده است.این پرایمر تاثیر مات دارد و باعث می‌شود که پوست قبل از زدن کرم‌ پودر مات شده و کرم‌پودر بهتر روی آن بنشیند.درواقع مات بودن پرایمر چربی زیاد پوست را می‌گیرد و اجازه برق افتادن یا چرب شدن زود هنگام پوست را نمی‌دهد.
همین امر به ماندگاری بیشتر آرایش کمک زیادی می‌کند. از طرفی پرایمر گابرینی به کوچک شدن و بستن منافذ پوست هم کمک می‌کند. این خصوصیت باعث می‌شود که کرم پودر نمای بهتری روی پوست داشته باشد و کاملاً صاف و یکدست شود.
این پرایمر صورت بافت سبک و بدون چربی دارد. همین خصوصیت باعث می‌شود که پوست تهویه داشته و بیش از اندازه سنگین نشود، درنتیجه صورت شما زود خسته نمی‌شود و شادابی خودش را از دست نمی‌دهد.

ویژگی های محصول
جلوگیری از درخشش پوست
دارای بافتی سبک و بدون چربی
بستن منافذ پوست قبل از آرایش با کرم پودر
ماندگاری طولانی مدت و بدون هیچ ماسیدگی

پرایمر مات کننده وت اند وایلد سری Photo Focus
پرایمر مات کننده وت اند وایلد سری Photo Focus Wet and Wild Matte Photo Focus Series Primer
بهترین پرایمر مات کننده وت اند وایلد سری Photo Focus برای پوست چربپرایمر مات کننده وت اند وایلد سری Photo Focus
بهره‌گیری از پرایمر‌ها قبل از انجام میکاپ تاثیر زیادی در ماندگاری بیشتر آن بر روی صورت دارد. پرایمرها در انواع مختلفی طراحی شده و کاربردهای متعددی هم دارند. پرایمر وت اند وایلد فرمولاسیونی گیاهی دارد و جلوه‌ای با نشاط و زیبا در آرایش به وجود می‌آورد.
این محصول موجب تنظیم و کنترل ترشح چربی پوست شده و از چرب شدن و براقیت آن جلوگیری می‌نماید. پرایمر Photo Focus وت اند وایلد پوست را کاملا مات می‌کند و به آن نمایی طبیعی و جذاب می‌بخشد. این محصول به خوبی خطوط و منافذ پوست را پوشش داده و باعث افزایش دوام و ماندگاری آرایش بر روی آن می‌شود.
این محصول یکی از بهترین پرایمر های صورت برای پوست چرب است که با تامین و حفظ رطوبت پوست در افزایش نرمی و لطافت آن هم تاثیر مثبتی دارد و به صاف و یکنواخت شدن سطح پوست کمک می‌کند. این محصول مانع انعکاس نور و ایجاد نقاط درخشان در عکس شده و از جمع شدن کرم پودر در خطوط پوست پیشگیری می‌نماید.
پرایمر وت اند وایلد مورد تایید متخصصین پوست، فاقد پارابن، سولفات و چربی است و مانع بروز حساسیت روی پوست می‌شود. در فرآیند تولید این محصول از تست حیوانی استفاده نشده که این موضوع از مزیت‌های آن به شمار می‌رود.

ویژگی های محصول
افزایش دوام و ماندگاری آرایش
پوشاننده خطوط و منافذ پوست
جلوگیری از جمع شدن کرم پودر در خطوط پوست
کنترل کننده میزان چربی پوست

پرایمر مای مدل Matt Touch
پرایمر مای مدل Matt Touch Matt Touch My Primer
بهترین پرایمر مای مدل Matt Touch برای پوست چربپرایمر مای مدل Matt Touch
بهتر است قبل از انجام آرایش، پوست را آماده کنیم. با این کار مواد آرایشی بهتر روی پوست خوابیده و جلوه بهتر و زیباتری پیدا می‌کند. استفاده از پرایمر به آماده سازی و یکنواختی پوست، بهبود پوشش و ماندگاری بیشتر مواد و داشتن آرایشی یکدست و بی نقص کمک می‌کند.
پرایمر صورت سری بلک دایموند مدل مت تاچ مای، بافت ابریشمی و سبک دارد و به صاف و یکنواخت شدن پوست صورت کمک می‌کند. این محصول مات کننده به سرعت جذب پوست شده و قدرت پوشش‌دهی و نرم کنندگی بالایی دارد.
پرایمر صورت مت تاچ مای حاوی ویتامینA ،E ،B ،F و هیالورونیک اسید و دارای روغن‌های گیاهی شامل آلوئه‌ورا، کنجد و جوانه گندم بوده، به واسطه خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد به رفع چین و چروک و جوانسازی پوست کمک می‌کند.
این پرایمر مرطوب کننده و آبرسان پوست بوده و مانع تعریق زیاد پوست می‌شود، همچنین یکی از مزایای استفاده از پرایمر مت تاچ مای کوچک و بسته شدن منافذ باز و درشت پوست است.

ویژگی های محصول
مانع تعریق زیاد پوست
محافظت از سلامت پوست
حاوی ویتامینA ،E ،B ،F و هیالورونیک اسید
دارای روغن‌های گیاهی شامل آلوئه‌ورا، کنجد و جوانه گندم
غنی از اسید لینولئیک، اسید پالمتیک و اسید استئاریک
دارای خاصیت آنتی اکسیدان

پرایمر صورت شون مدل Perfect برای پوست چرب
 پرایمر صورت شون مدل Perfect برای پوست چرب Perfect model of their face primer for oily skin
بهترین پرایمر صورت شون مدل Perfect برای پوست چرب پرایمر صورت شون مدل Perfect
پرایمر به عنوان بیس و زیرساز برای آرایش استفاده شده و پوست صاف و یکدست شده را برای کرم پودر، بی بی کرم یا مواد آرایشی دیگر آماده می‌سازد و در کوچک و محو شدن منافذ باز پوست تاثیرگذار است. پرایمر به حفظ و تثبیت آرایش صورت در طی روز کمک زیادی می‌نماید.
پرایمر صورت پرفکت شون بافتی نرم و مخملی دارد و برای آماده‌سازی پوست جهت آرایش به کار می‌رود. این محصول حاوی عصاره جوانه گندم، آلوئه ورا و روغن کنجد است و با آبرسانی و حفظ رطوبت پوست به جوانسازی آن و رفع چین و چروک پوست کمک زیادی می‌کند. همچنین در بسته شدن منافذ باز پوست موثر است.
پرایمر شون فاقد چربی بوده و با دارا بودن ترکیبات گیاهی باعث تغذیه موثر پوست می‌شود، شکل نهایی آرایش را طبیعی، صاف و یکدست کرده و در افزایش شادابی و طراوت پوست تاثیرگذار است. همه این خصوصیات سبب شده این محصول یکی از محبوب ترین و در عین حال بهترین پرایمر های صورت برای پوست چرب باشد.

ویژگی های محصول
رفع التهاب و قرمزی صورت
دارای ترکیبات گیاهی
حاوی عصاره جوانه گندم، آلوئه ورا و روغن کنجد
بستن منافذ باز پوست